O nas

logo marvend

MarVend - automaty vendingowe dla każdego

Firma MarVend zajmuje się usługami vendingowymi na terenie całej Wielkopolski, województwa kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego. Zaopatrujemy i obsługujemy liczne instytucje w automaty z napojami i jedzeniem.

Nasze produkty są zawsze uzgadniane z właścicielem obiektu, w którym automat jest ustawiony lub z osobą upoważnioną. Każdy produkt jest opakowany oraz posiada datę przydatności do spożycia. Bardzo ważne dla firmy jest przestrzeganie polityki żywieniowej placówki, w której wynajmujemy powierzchnię.

Dzięki skali naszej działalności możemy podejść do każdego klienta bardzo indywidualnie i zaproponować elastyczność w formowaniu końcowej oferty oraz rzetelną obsługę.

Naszym celem jest długo falowe nawiązywanie więzi z naszymi klientami, słuchanie ich potrzeb i uczciwe realizowanie, a kiedy to jest niemożliwe wspólne szukanie rozwiązania.  

Kawa w automatach

Filozofia palarni kawy NUNO opiera się na zapewnieniu najwyższej jakości świeżo palonej kawy. Kawa NUNO pochodzi z manufaktury, w której codziennie dba się  o to, by każde ziarno najlepszych kaw było właściwie wypalone i zapakowane.

Z chęcią na spotkanie przywieziemy próbki naszej kawy, abyś mógł posmakować i dokonać wyboru

krok po kroku

Proces dostarczania usługi.

1

Poznanie potrzeb klienta

To bardzo ważne dzięki temu wiem na jakich produktach zależy klientom i jakiego typu automaty będą potrzebne.

2

Dostarczenie maszyn do lokalizacji

To kwestia dogadania terminów,  dla Ciebie dostosujemy się i możemy to zrobić nawet w nocy lub bardzo wcześnie 

3

Regularne dostawy

Na tym zarabiamy, dlatego zawsze dbamy o To żeby nasze maszyny były zaopatrzone w to co cieszy się największą popularnością 

4

Reagowanie na awarie (w ciągu 24h)

Maszyna która nie działa nie sprzedaje to powodują nie zadowolenia naszych klientów ale też nasze dlatego szybkie pozbycie się awarii jest dla nas naprawdę ważne.

Jesteśmy do dyspozycji