MarVend

Darmowe benefity pracownicze

Benefity pozapłacowe to ciekawy sposób żeby zmotywować pracowników i uprzyjemnić im czas w pracy. Właściciele firm decydują się na taki koszt ponieważ wiedzą, że trudno dzisiaj o pracownika i warto w taki sposób w niego inwestować

Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie automatów sprzedających do uzyskania darmowych benefitów dla swoich pracowników. 

Dlaczego darmowych ? już tłumaczę . 

Właściciele firm vendingowych zarabiają ze sprzedaży pracownikom różnego typu produktów z automatów. Pracownik jest zadowolony bo kupił dobrą kawę czy ulubiony baton a firma vendingowa jest zadowolona bo zarobiła na sprzedaży. 

Naszym zdaniem właściciele firm również powinni zyskiwać dzięki umożliwieniu operatorowi vendingowemu zarabianiu na terenie swojej firmy.

Przykładową korzyścią dla właściciela firmy mogą być benefity przekazywane przez firmę vendingowa dla pracowników jego zakładu.                   Dzięki temu właściciel firmy  zyskuje lepszą atmosferę w pracy i zadowolenie swoich podwładnych.

Jakie to mogą być benefity? 

Naprawdę różne podczas naszej współpracy z klientami organizowaliśmy owoce i soki 100% na dzień zdrowia lub produkty do paczek świątecznych takie jak czekolady i mandarynki. Dzięki takiemu podejściu każda z stron jest zadowolona z współpracy. 

Ważne 

Podczas rozmów z operatorem  vendingowym o cenach w automacie nie starajmy się wynegocjować jak najniższych cen. Firma vendingowa pracująca na skrajnie małych marżach nie będzie wstanie przekazać benefitów dla pracowników a i tak pracownicy nie zauważą, że jakiś produkt jest tańszy o  20 czy 30 groszy bo jest to za niska kwota. A jakąś miłą niespodziankę czy drobny upominek na pewno będą mile wspominać.  :)   

Cześć !

Call Now Button